28 اردیبهشت ماه 1367

بیاد آخرین شهید دفاع مقدس دهرم_شهید عبدالله انصاری.(شهید ماه رمضان)

شهید عبدالله انصاری پس از بار ها حضور در جبهه وشرکت مستقیم در میدان های نبرد سرانجام اوایل فروردین 67به جبهه جنوب شتافت ودر گردان امام علی لشکر19فجر سازماندهی ودرخط پدافندی شلمچه مستقر گردید. عراقی ها فشار زیادی در منطقه شلمچه برروی نیروهای خودی واردمیکردند وشبانه روز آتش سنگین انواع گلوله ها را دراین منطقه می ریختند.شهید انصاری یک هفته قبل از شهادت به همسنگران ودوستانش میگوید من دراین منطقه مورداصابت تیر وترکش قرار میگریم .تاجائیکه نقطه پرواز خود را نشان میدهد.سرانجام درساعت1/45دقیقه بامداد درحالیکه درسنگر تیربار مشغول پاسخ آتش سنگین دشمن بود تیر برپیشانی مبارکش بوسه میزند ودرهمان نقطه ای که خودقبلا اشاره کرده بود به شهادت میرسد.

روحش شاد باد 

شادی روح همه شهدا صلوات.

کانال تلگرام حماسه های ماندگار ورود

حماسه های ماندگار شهید ,انصاری ,منطقه ,های ,ها ,آتش ,عبدالله انصاری ,شهید ماه ,ماه رمضان ,آتش سنگین ,دراین منطقه ,شهید عبدالله انصاریمنبع

شب قدر

کلیپ بازگشت پیکر شهید

شهدای ماه رمضان شهر دهرم

شهید ماه رمضان

حماسه سازان شهر من (۲)

حماسه سازان شهر من (۱)

شب قدر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تخفیف دونی مدرسه امن و لذت بخش منزل مرتب حجت الاسلام مجتبی مظلومی مراغه ای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد - انجام پایان نامه دکتری instastrick وبلاگ متنوع انجام بتن ریزی کف خرید انواع لوازم یدکی کوماتسو فروش پارکت با قیمت مناسب